درباره ما
Share to Telegram

بنام یگانه مهندس گیتی

تولید ملی ، با تفکر بین المللی امکان پذیر است .


شرکت وند شیمی ساختمان از سال  1362 در زمینه واردات و تولید مواد شیمیایی ساختمان، افزودنی های بتن و مواد آب بندی فعالیت می نماید. طی 31 سال گذشته فعالیت های این شرکت شامل: تولید مواد افزودنی در صنعت شیمیایی ساختمان به عنوان شاخص ترین فعالیت ، واردات مواد شیمیایی ، ارائه مشاوره رایگان به مشتریان معظم شرکت وند شیمی ساختمان و خدمات آموزشی ، انتشاراتی در حوزه مواد شیمیایی ساختمان می باشد .
این شرکت از سال 1369 تا 1375 به مدت 7 سال نماینده شرکت سیکا سوئیس (SIKA) در ایران بوده است و مواد افزودنی بتن، مواد آب بندی و محصولات شیمیایی صنعت  ساختمان را با فرمول های انحصاری آن شرکت تولید نموده است. بدلیل عدم حل مشکلات شرکت سیکا سوئیس ((SIKA با سرمایه گذاران ،  شرکت معظم کفش ملی (جناب آقای ایروانی)،  از ادامه فعالیت صرف نظر کرده و خود مستقلاً به امر تولید پرداخت .
ضمن تولید محصولات خود با برند وندشیمی ساختمان (افزودنی های شیمیایی بتن) با این واقعیت روبرو شد که جامعه پیش رو فاقد دانش ، شناخت و اطلاعات مناسب از کاربرد مواد افزودنی صنعت شیمیایی ساختمان می باشد . بدین ترتیب تدوین  یک برنامه آموزشی گسترده ، سیستماتیک و همه جانبه کاملاً احساس شد .
شرکت وندشیمی ساختمان بمدت 24 سال است که بجای تولید برای انبار کردن بسوی تولید با داشتن سفارش از سوی مشتریان به روش (JTM) اقدام نموده است .در این روش شرکت اجازه نخواهد داد محصولی کم ارزش و یا نومید کننده با نام تجاری وند شیمی به بازار عرضه شود، ما برای مشتریان خود ضمن ارائه آموزش عملی این فرصت را فراهم می کنیم تا با آزمایش نمونه محصولاتمان آنرا از نزدیک تجربه کنند .
به واقع ما خود را در 3 زمینه پیشرو می دانیم ، در زمینه تولید ، با بهبود بخشیدن به کیفیت محصولات و عملکرد آنها ، در زمینه مدیریت هزینه ها و ارائه خدمات مشاوره ای در جهت نیل به مقصود که همانا مدیریت هزینه ها می باشد و در نهایت درتلاش برای برقراری ارتباطی دوستانه با مشتریان محترم مجموعه که به واقع ارزشمندترین دستاورد شرکت می باشد .
ما در تلاش هستیم از نیاز مشتریانمان آگاه شده  و تولیدات خود را برای رفع نیازهای ایشان فرموله نماییم .
جهت دریافت مشاوره رایگان و  نمونه آزمایشگاهی با واحد فنی و مهندسی این شرکت با شماره های 13-88790910-021 تماس حاصل فرمایید.

تقدیرنامه ها و گواهینامه ها: